Kierownik spedycji krajowej
HR Invest
Gdańsk, Pomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

KIEROWNIK SPEDYCJI KRAJOWEJ Obowiązki : Realizacja celów finansowych i jakościowych w swoim obszarze działania poprzez : organizację pracy działu spedycji krajowej i magazynu przeładunkowego w oddziale Spółki, kontrolę KPI’s podległych działów, zarządzanie procesem transportowym związanym z dystrybucją krajową, bezpośrednią współpracę z przewoźnikami : negocjowanie stawek, ustalanie i planowanie warunków transportu, kontrolę prawidłowego przebiegu procesów i poprawności danych w systemie TMS, opracowywanie projektów optymalizacyjnych i ich aktywne wdrażanie, aktywne uczestniczenie w procesie budżetowania i praca zgodnie z nim, aktywne wspieranie rozwoju podległych pracowników.

Oczekiwania : wykształcenie wyższe, minimum 5 letnie doświadczenie w branży TSL, mile widziana znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego, umiejętność skutecznej komunikacji w relacjach interpersonalnych, umiejętność zarządzania zespołem, konsekwencja, zdolność do szybkiego podejmowania decyzji, dobra organizacja pracy.

Oferujemy : pracę pełną wyzwań oraz możliwości rozwoju, udział w szkoleniach i kursach zawodowych, bogaty pakiet socjalny, samochód służbowy, atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku