pracownik biurowy - AdMed s.c. Kalisz
AdMed s.c.
Kalisz, Wielkopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Dynamicznie rozwijająca się hurtownia medyczna zaopatrująca placówki oraz gabinety na terenie kraju jak i poza nim poszukuje nowych pracowników otwartych na współpracę z innymi, chętnych do poszerzania swojej wiedzy, energicznych i rozmownych.

Najlepiej bez nałogów. Praca polega na kontakcie z klientami poprzez połączenia telefoniczne, dlatego też musisz lubić rozmawiać i umieć się wysławiać.

Nie jest to typowe Call Center, dlatego też praca przebiega szybko i przyjemnie w ciągu dnia. Siedziba firmy znajduje się na terenie Kalisza, praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 : 00 do 16 : 00.

Weekendy oraz święta wolne. Mile widziana znajomość programu Gestor GT oraz chęci do nauki by praca nie była tylko pracą a czymś w rodzaju hobby.

Wynagrodzenie : podstawa + premie. Zapewniamy również karty Benefit System tj. Multi Sport Plus, Multi Activ. Prosimy o przesyłanie CV w formie .

pdf na rekrutacja at admed.org.pl lub poprzez platformę Lento.pl

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku