Praca zdalna - Helpdesk Support z j. niemieckim
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Gdynia, pomorskie, Polska
‎8 godz. temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Miejsce pracy : Gdynia

Obowiązki :

  • dostarczanie wysokiej jakości standardów obsługi klientów w języku niemieckim
  • kontakt telefoniczny z klientami firmy
  • rozwiązywanie problemów związanych z użytkowaniem urządzeń
  • przekazywanie bardziej skomplikowanych problemów do innych działów
  • Wymagania :

  • Język niemiecki- poziom zaawansowany, język angielski - poziom średnio-zaawansowany,
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet Office),
  • Mile widziane wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Precyzja, dokładność.
  • Nasz klient oferuje :

  • umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatna opieka medyczna i karta Multisport
  • praca w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
  • pełne wdrożenie w specyfikę pracy i zakres obowiązków
  • szkolenia
  • elastyczne godziny prac
  • Aplikuj