Ogrodnik/pomocnik ogrodnika
IPF sp. z o.o.
Poznań, Wielkopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) poszukuje pracownika na stanowisko : ogrodnik / pomocnik ogrodnika Termin rozpoczęcia pracy : od zaraz Miejsce pracy : Niemcy, okolice Norymbergi Obowiązki -prace ogrodnicze przy rozsadach, -załadunek towaru.

Wymagania - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - gotowość do podjęcia pracy za granicą, - mile widziana znajomość j.

niemieckiego, - mile widziane prawo jazdy kat. B. Oferujemy - zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę (umowa o pracę tymczasową), - atrakcyjne wynagrodzenie, - pracę w polskim zespole, - ubezpieczenie dla pracownika i rodziny, - zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem, - wsparcie polskiego koordynatora, - 100 € premii za polecenie pracownika.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV : Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF 2 Sp.

z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.

Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF 2 Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku