Ochrona -sklep sportowy
Hunters
Wrocław, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Hunters - działamy na Polskim rynku od 30 lat, specjalizując się w kompleksowej ochronie mienia. Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej.

Zawsze stawiamy na profesjonalizm i jakość świadczonych usług. W związku z nieustannym rozwojem aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko : Pracownik Ochrony ( sklep sportowy ) Miejsce pracy : Wrocław Obowiązki :

 • zapewnienie bezpieczeństwa chronionego obiektu
 • reagowanie na zagrożenia
 • przestrzeganie procedur
 • współpraca z Klientem Kwalifikacje :
 • niekaralność
 • dyspozycyjność
 • komunikatywność Oferujemy :
 • umowa o zlecenie / pracę, atrakcyjne warunki wynagrodzenia, premie uznaniowe
 • stawki od 12,72 zł netto
 • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 • możliwość awansu w strukturach firmy
 • elastyczny grafik - możliwość pracy wyłącznie w weekendy
 • niezbędne narzędzia pracy
 • możliwość uczestniczenia w grupach hobbystycznych Jako Zakład Pracy Chronionej aktywizujemy osoby niepełnosprawne. Prosimy o zawarcie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn.
 • 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (DzU nr 133 poz. 883) . Zgodnie z wymogami zawartymi w art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (Dz.

  Urz. UE L 119 / 1 z 4.5.2016) dalej RODO informuję, że Administratorem Pani / Pana Danych Osobowych w naszej Organizacji, jest firma pod nazwą Hunters Sp.

  z o.o. z siedzibą w Grodzisku Wielkopolskim przy ul. Bukowskiej 114 kod. 62 065, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000091285, działająca na podstawie koncesji MSWiA nr L-0256 / 02, posiadająca REGON 634256964 oraz NIP 9950111463, kapitał zakładowy 1 502 000,00 złotych wpłacony w całości.

  Inspektorem Ochrony Danych jest Pan Jacek Grochowski telefon służbowy : 785074557, mail Pani / Pana dane osobowe zawarte w przesłanych dokumentach aplikacyjnych będą przetwarzane w celu obecnej rekrutacji.

  Podstawą prawną przetwarzania danych w postaci przesyłanych dokumentów aplikacyjnych jest art. 22 1 1 Kodeksu Pracy. Pani / Pana dokumenty aplikacyjne będą przechowywane do czasu zakończenia obecnego procesu rekrutacji, nie dłużej niż przez 2 tygodnie, po czym zostaną zniszczone.

  Może Pani / Pan wyrazić zgodę na uczestnictwo w kolejnych rekrutacjach, wtedy dane osobowe zostaną zachowane do czasu odwołania zgody, ale nie dłużej niż 2 lata.

  Dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom, chyba, że przepisy zawarte w odrębnych aktach prawnych zobowiązują do przekazywania takich danych.

  Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia i wniesienia sprzeciwu, a także cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

  Dostęp do Pani / Pana danych będą miały wyłącznie osoby odpowiedzialne za obecną rekrutację . Dokumenty przechowujemy wyłącznie w wersji elektronicznej.

  Nie wymagamy zamieszczania swojego wizerunku w dokumentach aplikacyjnych. W sytuacji gdy uzna Pani / Pan, że przetwarzanie podanych danych osobowych jest niezgodne z przepisami RODO posiadają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w Polsce tj.

  Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pani / Pana dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przez Kodeks Pracy jest warunkiem niezbędnym by uwzględnić Pani / Pana w ramach procesu obecnej rekrutacyjnego jednak w przypadku niewybrania Pani / Pana w ramach obecnej rekrutacji, pozostawienie Pana CV w naszej bazie jest absolutnie dobrowolne, i zależy od wyrażonej przez Pana / Pani w sposób aktywny woli pozostawienia CV.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku