Kierownik Budowy – instalacje sanitarne
SMART-HR
Katowice
6 d. temu
source : recrute

Opis stanowiska

Dla naszego klienta firmy specjalizującej się w instalacjach budynkowych , w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko :

Kierownik Budowy instalacje sanitarne

Miejscepracy : Katowice, woj. śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

  • Bezpośredni nadzór nad przebiegiem robót na budowie,
  • Terminowe wykonywanie planowanych zadań i poszczególnych etapów zgodnie z ustaleniami umownymi i harmonogramem,
  • Nadzór nad prawidłową eksploatacją i konserwacją sprzętu i urządzeń przez podległe brygady,
  • Zapewnienie brygadom bezpiecznych warunków pracy zgodnie z zasadami BHP i PPOŻ oraz zapewnienie odpowiednich warunków higieniczno-sanitarnych na stanowiskach pracy,
  • Udział w komisjach technicznych związanych ze sprawowaniem i odbiorem robót.
  • Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy,
  • Posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność zarządzania czasem pracy własnej oraz organizacji pracy podległemu zespołowi,
  • Komunikatywność,
  • Doświadczenie w motywowaniu zespołu oraz budowaniu relacji.
  • Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe,
  • Pracę w zespole zaangażowanych profesjonalistów.
  • Aplikuj