Pracownik magazynowy - Gliwice
Eurokadra S.A.
Gliwice
1 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Pracownik magazynowy - Gliwice Gliwice

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Załadunek i rozładunek samochodów za pomocą wózka
  • Obsługą skanera
  • Czego oczekujemy?

  • Sprawności fizycznej
  • Motywacji do pracy
  • Gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Posiadania badań sanitarno- epidemiologicznych
  • Wymagamy posiadania jednego z uprawnień : na wózki jezdniowe, czynnego prawo jazdy, UDT
  • Oferujemy

    Co chcemy Ci zaoferować?

  • Legalne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie 18 21 zł brutto / godz w zależności od efektów
  • Kurs na wózki jezdniowe unoszące (jeśli nie posiadasz uprawnień)
  • Wsparcie koordynatora na każdym etapie zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  • Zgłoś tę pracę