Zatrudnię pracownika gospodarczego
Zakład Produkcyjny
Łódź, Łódzkie
5 d. temu
source : Lento.pl

ZAKRES OBOWIĄZKÓW PRACOWNIKA GOSPODARCZEGO Bezpośrednim przełożonym pracownika gospodarczego jest dyrektor placówki. Zakres obowiązków pracownika gospodarczego : 1.

Dbanie o utrzymanie ładu i porządku w budynku i terenie. 2. Opieka nad bezpieczeństwem budynku i całością sprzętu oraz nad urządzeniami instalacyjnymi 3.

Zabezpieczanie urządzeń kanalizacyjnych, wodociągowych utrzymanie drożności instalacji wodno - kanalizacyjnej 4. Drobne naprawy sprzętu, wyposażenia pomieszczeń.

5. Po zakończeniu zajęć sprawdzenie zamknięć drzwi, okien w pomieszczeniach, w budynku, sprawdzenie kurków wodociągowych, wygaszenie świateł.

6. Dbałość o czystość w budynku wewnątrz i na zewnątrz. 7. Pomoc przy przygotowaniu sal konferencyjnych. 8. Wykonanie innych czynności wynikających z potrzeb placówki zleconych przez dyrektora.

9. Sprzątanie i utrzymanie w czystości chodników, trawników, kwietników i otoczenia budynku, koszenie trawy, kopanie trawnika, sadzenie kwiatów.

10. Obsługa kosiarki spalinowej. 11. Dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia pracy. 12. Pomoc przy rozładunku dostaw w magazynie.

13. Pomoc w prostych czynnościach na produkcji.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku