Praca min. 100 h w miesiącu - popołudniowy projekt!
Praca
Kraków, Małopolskie
‎17 godz. temu
source : Lento.pl

Praca dodatkowa - minimum 100 h u miesiącu - popołudniami. Praca polega na telefonicznym kontakcie z klientem - przedłużanie umów aktualnym klientom znanej sieci -

prosty projekt. Praca w godzinach popołudniowych - 16 - 21 od poniedziałku do piątku ( plus możliwość przyjścia do pracy w godzinach porannych w soboty).

Za swojej strony oferujemy : od 14,70 zł za każdą godzinę pracy, dodatkowe premie wynikające z realizacji zadań, pakiet atrakcyjnych benefitów oraz szkoleń, Zadania : telefoniczny kontakt z aktualnym klientem znanej sieci telekomunikacyjnej, dobór odpowiedniej oferty, dbałość o wizerunek firmy.

Oczekiwania : dobra znajomość obsługi komputera, komunikatywność, dyspozycyjność w godzinach popołudniowych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity : Dz.U. z 2015r., poz. 2135)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku