Obsługa Food Truck’a (K/M)
diwa-personalservice
Prószków, Opolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszych klientów w Bawarii, poszukujemy pracowników Food Truck’ów MIEJSCE PRACY :

  • Okolice Augsburg / Bawaria / Niemcy WYNAGRODZENIE :
  • 2300 Euro brutto CZAS PRACY :
  • Umowa na czas nieokreślony,
  • Rozpoczęcie pracy od Luty 2020 (oferta długoterminowa) ZADANIA :
  • Obsługa klienta,
  • Obsługa kasy fiskalnej,
  • Grillowanie kurczaków i żeberek OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY :
  • Gotowości do pracy od Pon.-Sob.,
  • Znajomości języka niemieckiego OFERUJEMY :
  • Zatrudnienie bezpośrednie u niemieckiego pracodawcy,
  • Niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,
  • Otwartą i przyjacielską atmosferę pracy,
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na adres : lub o kontakt telefoniczny do prowadzącego ofertę Michała Tischbierek : 887 029 961. Nr. Cert. 6760
  • Aplikuj