Pielęgniarka 27€ brutto/g.+kwatera opłacona NIEMCY - Stuttgart , Ulm , Augsburg, Monachium., Niemcy
Rekrutacja-Kozow
Kraków, Poland
5 d. temu
source : europa.jobs

ZADANIA : Kompleksowa Opieka i wspieranie Pacjentów. Opieka nad chorym ścisle w / g zalecen lekarza + wsparcie przy rehabilitacji.

WYMAGAMY : Nostryfikacja Dyplomu .Ukończona szkoła na kierunku pielegniarstwo minimum 3 lata lub Ukończona szkoła na kierunku opiekun środowiskowo / medyczny minimum 3 lata Niemiecki komunikatywnie konieczność.

Zatrudnianiamy do 60 roku Zycia. Aplikacje CV tylko w jez. NIEMIECKIM.Oferujemy : PIELĘGNIARKI DYPLOMOWANE - NIEMCY - PRACA STAŁA.

Zatrudnienie w Niemieckich Domach Opieki, Szpitalach, Klinikach. PRACODAWCA : NIEMIECKA AGENCJA PRACY. Umowa o Prace na Niemieckich Warunkach.

Praca od Listopad , Grudzien 2019 , Styczen 2020 i w kolejnych miesiacach. Miejsce Pracy LANDY : Bawaria , Baden Wurttemberg , Hessen.

STAWKA : 27,00 EUR brutto / godz. Dieta od 10,00 EUR do 24,00 EUR netto za dzien Pracy. Pracownicy dojezdzajacy wlasnym autem do Pracy otrzymuja tzw.

Kilometrowke 0,30 euro cent za kazdy Kilometr. Dodatkowo wypłacana transza dla Pracownika w wys. 8.000 euro za przepracowane 3 lata.

Od pierwszego dnia pracy odprowadzane składki emerytalne dla Pracownika. Zakwaterowanie organizuje i opłaca PRACODAWCA. Koszty podrózy z Polski do Niemiec opłaca PRACODAWCA.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku