Pracownik montażu z kat. C
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Skalbmierz, Świętokrzyskie, Polska
1 d. temu
source : Jobs.pl

W związku z rozwojem zakładu naszego Klienta MAN Trucks - lidera w branży na rynku małopolskim, produkującego pojazdy ciężarowe klasy ciężkiej dla klientów w całej Europie, powstają nowe miejsca pracy.

Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w firmie MAN Trucks - lidera na rynku małopolskim, laureata nagrody "Przyjazne miejsce pracy"
  • Ciągłość zatrudnienia z możliwością bezpośredniego zatrudnienia w firmie MAN Trucks
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z realną możliwością długofalowej współpracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie- nawet 5 500 zł brutto / miesiąc
  • Premie produkcyjne oraz frekwencyjne
  • Pracę od zaraz - sprawną i bezstresową rekrutację
  • Wsparcie ze strony Konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji oraz zatrudnienia
  • Pracę w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze w nowej hali produkcyjnej (z badań satysfakcji wynika że 97% naszych pracowników jest zadowolonych z pracy w MAN Trucks)
  • Możliwość podjęcia pracy na stałe
  • Pracę na pełen etat w systemie zmianowym
  • Soboty płatne 100%
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz rozwoju
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - kandydatom bez uprawnień na żurawie i suwnice - zapewniamy bezpłatny kurs UDT
  • Szkolenie wdrożeniowe przygotowujące do pracy na danym stanowisku
  • Smaczne, dofinansowane posiłki pracownicze na terenie zakładu
  • Świadczenia urlopowe (tzn. wczasy pod gruszą), paczki świąteczne
  • Rozbudowany pakiet socjalny
  • Nagroda Kaizen - cenimy Twoje zaangażowanie
  • Dostęp do programu benefitów pracowniczych ManpowerGroup Premium : karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, zniżek na naukę j.
  • obcych, a także atrakcyjnych rabatów w wielu miejscach

  • Planowany bezpłatny transport pracowniczy : Skawina, Kraków, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Kłaj, Kazimierza Wielka, Proszowice, Luborzyca, Dobczyce, Gdów, Wieliczka, Niepołomice
  • Wymagania :

  • Potrafisz posługiwać się narzędziami warsztatowymi?
  • Jesteś sumienny i dokładny?
  • Masz doświadczenie w branży produkcyjnej, albo chcesz je zdobyć?
  • Posiadasz prawo jazdy kat. C?
  • Super! Jesteś IDEALNYM KANDYDATEM!

    Zadania :

  • Montaż podzespołów samochodowych
  • Obsługa narzędzi warsztatowych
  • Kontrola jakości gotowego wyrobu
  • Postępowanie zgodnie z instrukcjami obowiązującymi na stanowisku pracy
  • Przejazd do działu kontroli
  • Przestrzeganie zasad BHP na stanowisku pracy
  • Dodatkowym atutem będzie :

  • Uprawnienia na żurawie i suwnice
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych - w przypadku rekrutacji na logistykę
  • W tym trudnym okresie bezpieczne miejsce pracy to dla nas priorytet!

    W trosce o zdrowie Pracowników - MAN Trucks wdrożył szereg działań mających na celu ochronę i komfort pracy.

    Aplikuj lub wyślij sms o treści "MAN-kat.C" na nr 668 341 729.

    Nr Ref. : MAN / 097 / GAA

    Oferta dotyczy pracy tymczasowej

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

    o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"