Specjalista ds. Informatyki Przemysłowej
DCT Gdańsk SA
Gdańsk
4 d. temu

Opis stanowiska

  • Administracja i serwis przemysłowych systemów informatycznych oraz sterowania
  • Analiza i rozwiązanie problemów informatycznych oraz związanych z AKPiA na sprzęcie przeładunkowym
  • Współpraca z producentem sprzętu w zakresie jego modernizacji (tele) informatycznej
  • Usuwanie awarii natury informatycznej oraz AKPiA
  • Wsparcie użytkowników systemów informatycznych i automatyki przemysłowej
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji
  • Wsparcie w obszarze systemów automatyki przemysłowej
  • Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (informatyka lub kierunki pokrewne automatyka, robotyka, elektronika)
  • Wiedza z zakresu systemów komputerowych, automatyki przemysłowej i PLC
  • Dobra znajomość systemu z rodziny Microsoft Windows i pakietu Microsoft Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziane :

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego, schematów elektrycznych i hydraulicznych / pneumatycznych
  • Znajomość podstaw budowy przemysłowych sieci komunikacyjnych
  • Znajomość zagadnień sieciowych i umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych
  • Wykonywanie i / lub nadzór nad modernizacją lub rozbudową sieci
  • Znajomość specyfiki systemów OT, architektury systemów SCADA
  • Znajomość protokołów przemysłowych
  • Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz : system benefitów (m.in. karta paliwowa, Multisport, karta restauracyjna)system premiowy
  • Dostęp do najnowszych technologii, ciekawe wyzwania, ciągłą naukę i rozwój osobisty
  • Miłą atmosferę pracy
  • Uczestnictwo w dynamicznym rozwoju firmy
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych