Młodszy Specjalista ds. Obsługi Zamówień i Wsparcia Klienta
FACHPRACA
Łódź, Poland
5 d. temu

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej.

Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO / SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.

M. International Group. Od tego momentu poza usługami rekrutacyjnymi świadczymy dodatkowo serwisy dla sektora handlu jak np.

tajemniczy klient, zarządzanie magazynami czy e-platforma handlowa. W obszarze HR jesteśmy postrzegani jako eksperci w dziedzinie rekrutacji dla firm BPO / SSC.

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Zadania :

  • Dbanie o całościowe procesowanie zamówień,
  • Odbieranie zamówień i ich koordynacja,
  • Weryfikacja danych, korygowanie błędów,
  • Sprawdzanie dostępności produktu,
  • Zarządzanie zamówieniami w programie SAP,
  • Stały telefoniczny i mailowy kontakt z Klientem wewnętrznym i dostawcami
  • Wymagania :

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - C1
  • Doświadczenie w pracy z zamówieniami ok. 1 rok
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i współpracy w ramach zespołu
  • Dostępność do pracy na pełen etat
  • Chęć rozwoju w obszarze łańcucha dostaw
  • Nie masz specjalistycznego doświadczenia? Aplikuj! Oferujemy również stanowiska juniorskie - dla osób bez doświadczenia!

    Nasz klient oferuje :

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Stabilizację zawodową - umowę o pracę
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Pracę w międzynarodowej organizacji i szansę na rozwój
  • Pakiet benefitów - Karta Multisport, ubezpieczenie medyczne, bonusy etc.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych