Lektor języka niemieckiego - Ożarów
Promedica24
Ożarów, Świętokrzyskie
7 d. temu
source : Lento.pl

Grupa kapitałowa Promedica24 to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych. Jest liderem rynku opieki domowej w Europie i oferuje profesjonalną i dostępną alternatywę dla domów opieki.

Promedica24 dysponuje siecią 54 biur rekrutacyjnych w Europie, z czego 41 w Polsce, zapewniających opiekunom i opiekunkom legalną formę współpracy oraz organizując pobyt za granicą.

Etyka, stabilność i wysoka kultura pracy są podstawą relacji firmy zarówno z klientami, współpracującymi opiekunami, jak i partnerami biznesowymi.

Naszym pracownikom oferujemy stabilność zatrudnienia i możliwość rozwoju. Cenimy inicjatywę, kreatywność i poczucie odpowiedzialności.

Promedica24 legitymuje się certyfikatami jakości DEKRA oraz TÜV Rheinland. Firma została wyróżniona tytułem Solidnego Pracodawcy 2016.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko : Lektora języka niemieckiego Miejsce pracy : Ożarów Zakres obowiązków : - prowadzenie kursów języka niemieckiego dla opiekunów osób starszych Wymagania : -

wykształcenie wyższe - biegła znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w nauczaniu osób dorosłych - zaangażowanie w wykonywane obowiązki -

łatwość w nawiązywaniu kontaktów Oferujemy : - elastyczne godziny pracy - atrakcyjne wynagrodzenie - możliwość dalszego rozwoju w naszej organizacji

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku