Technik Jakości / Quality Technician
3M
Wroclaw, Poland
4 d. temu

Position Description

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów / -ek na stanowiska :

Technik jakości / Quality technician

Miejsce pracy : ul. Kowalska lub ul. Kwidzyńska

Grupa biznesowa Health Care : MSD / OCSD / FSD / SPSD / CHC

Zadania na stanowisku :

  • Wykonywanie powierzonych inspekcji zgodnie z przyjętymi metodami badawczymi
  • Postepowanie zgodnie z procedurami ogólnymi systemu zarzadzania jakością oraz instrukcjami w obszarze swojej odpowiedzialności;
  • Sporządzanie zapisów z przeprowadzanych przez siebie badań
  • Sprawdzanie prawidłowości sporządzania zapisów z przeprowadzonych inspekcji
  • Dbanie o urządzenia pomiarowe na swoim stanowisku pracy oraz prawidłową gospodarkę materiałami pomocniczymi;
  • Nadzór nad wyrobem niezgodnym;
  • Oczekiwania :

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz efektywność działania zarówno w pracy zespołowej, jak i indywidualnej
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium chemicznym lub fizykochemicznym
  • Umiejętność obsługi zaawansowanego sprzętu pomiarowego
  • Sumienność, dokładność, skrupulatność
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy związanej z kontrolą procesów syntezy i procesów wytwarzania
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej w dziale kontroli jakości będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym - zarówno na 2 zmiany, jak i na 3 zmiany (w zależności od potrzeb)

    Oferujemy :

  • Umowę o pracę z 3M, okres próbny, kolejna umowa na stałe, jeśli na okresie próbnym nie ma żadnych zastrzeżeń
  • Dobre warunki finansowe : pensja podstawowa, dodatki za pracę w nocy, nagroda wakacyjna
  • Dodatkowe benefity : karta multisport, prywatna opieka medyczna (różne warianty pakietów), ubezpieczenie na życie, fundusz emerytalny, ZFŚS (m.
  • in. : dofinansowanie wypoczynku, karty przedpłacone na święta, zapomogi i pożyczki na cele mieszkaniowe i inne), możliwość zakupu akcji firmy na preferencyjnych warunkach

  • Dofinansowanie posiłków na stołówce
  • Możliwość skorzystania z bezpłatnej wakacyjnej opieka dla dzieci naszych pracowników
  • Bezpłatny transport dla naszych pracowników i dojazdy do / z pracy na terenie Wrocławia (główne punkty przesiadkowe) oraz z Oleśnicy
  • Cyklicznie imprezy firmowe dla naszych pracowników
  • Możliwość uczestnictwa w wydarzeniach charytatywnych, np. bieg firmowy, triathlon firmowy i inne
  • Dla naszych pracowników mamy bogatą ofertę szkoleniową zarówno szkolenia techniczne / możliwość zdobywania dodatkowych uprawnień, jak też szkolenia miękkie czy z zakresu Lean
  • Bezpłatny parking i rowerownia na terenie zakładów
  • Zainteresowała Cię nasza oferta?

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych