Mid/Senior Ruby Developer
Codest LTD.
Kraków, PL
5 d. temu
source : Bulldogjob

Wymagane na tym stanowisku : Ruby - Bardzo dobrzeRuby on Rails - Bardzo dobrzeInne Wymagania : Poziom doświadczenia : MidChcielibyśmy, aby do naszego zespołu dołączyła osoba, która : ma min.

2 lata doświadczenia komercyjnego w projektach z Ruby / RoRdobrze rozumie zagadnienia związane z programowaniem obiektowymzna relacyjne i nierelacyjne bazy danychprzykłada szczególną wagę do jakości kodu i testówpotrafi dogadywać się z zespołem (jesteśmy zgraną ekipą!)jest otwarty na nowe narzędzia / sposoby rozwiązywania kwestii technicznychnie boi się powiedzieć na głos swoich pomysłówProjekt, w którym możesz pracować : Jesteśmy software housem z ponad 12- letnim stażem na rynku.

Budujemy kompleksowe oprogramowanie dla klientów międzynarodowych oraz z Polski. Stack technologiczny oparliśmy głównie o języki Ruby oraz JavaScript, a naszą misją jest dbałość o wysokiej jakości kod.

Nasze biuro znajduje się w Krakowie, a część zespołu pracuje zdalnie. W związku ze wzrostem liczby naszych klientów poszukujemy Ruby Developera.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku