Sprzedawca działu mięsno-wędliniarskiego
P.H.U.Topaz Zbigniew Paczóski
Mogielnica, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

Twoje główne zadania : zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów zgodnie ze standardami firmy, dbałość o właściwą ekspozycję towarów na dziale świeżym - mięso, wędliny, sery itp.

i monitorowanie terminów przydatności do spożycia, aktywna sprzedaż produktów, dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy Oczekujemy od Ciebie : komunikatywności oraz umiejętności budowania pozytywnych relacji z Klientami umiejętności skutecznej współpracy w zespole, dyspozycyjności i zaangażowania w rzetelne realizowanie przydzielonych zadań, aktualnych badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowości ich sprawnego uzupełnienia) Oferujemy Ci : umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas dodatki premiowo-stażowe dla pracowników, m.

in. kartę premiową, premię frekwencyjną, talony na święta premie sprzedażowe dla Pracowników działu mięsno-wędliniarskiego prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin ubezpieczenie na życie stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z realną możliwością rozwoju zawodowego i awansu SZCZEGÓŁY OFERTY I ZGŁOSZENIA POD PRZYCISKIEM "APLIKUJ"

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku