Specjalista ds. administracji i komunikacji wewnętrznej
Re:Sources
Warszawa, Mazowieckie, Poland
1 d. temu

Opis oferty pracy

Poszukujemy Specjalisty ds. administracji i komunikacji wewnętrznej, którego rolą będzie rozwijanie i usprawnianie procesów komunikacyjnych oraz opieka nad kwestiami administracyjnymi firmy.

Zakres obowiązków :

  • Ścisła współpraca z działami SSC i koordynowanie pracy Recepcji
  • Kontakt z zarządcą nieruchomości
  • Kontakt z serwisami technicznymi
  • Współpraca z kontrahentami, wybór dostawców usług i materiałów, negocjacje cenowe
  • Administrowanie umowami z kontrahentami
  • Współpraca z dostawcami benefitów pracowniczych
  • Organizacja spotkań oraz wewnętrznych i zewnętrznych eventów firmowych
  • Udział w projektach firmowych i działaniach budujących zaangażowanie pracowników
  • Rozwijanie i usprawnianie komunikacji wewnętrznej oraz procesów komunikacyjnych
  • Redakcja i publikacja artykułów w Intranecie, dbałość o estetykę stylistyczną komunikatów
  • Zarządzanie stroną internetową i profilami w mediach społecznościowych
  • Wsparcie w przygotowaniu prezentacji i innych materiałów na potrzeby managementu
  • Zbieranie i raportowanie danych CSR
  • Kwalifikacje

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Min. 3 lata doświadczenia w dziale administracji
  • Mile widziane doświadczenie w wewnętrznym dziale komunikacji
  • Doskonała organizacja pracy
  • Proaktywna postawa i chęć działania
  • Kreatywność
  • Samodzielność
  • Dodatkowe informacje

  • Umowa o pracę
  • Multisport
  • Pakiet medyczny
  • Szkolenia językowe oraz bezpłatny dostęp do platform szkoleniowych
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Brak dress code
  • Świeże owoce
  • Zgłoś tę pracę