PRACA PRZY OBSŁUDZE URZĄDZEŃ - SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!
KS Service sp. z o.o.
Załom, Polska
6 d. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy oferującej profesjonalne usługi poligraficzne, poszukujemy Kandydata na stanowisko : Pracownik fizyczny do pracy w zakładzie produkcyjnym mieszczącym się na terenie osiedla Załom-Kasztanowe

ŁAP NASZĄ OFERTĘ! DZIĘKI TEMU ZYSKASZ :

 • umowę o pracę
 • wynagrodzenie, które zwiększamy po próbnym miesiącu
 • premię świąteczną
 • wczasy pod gruszą
 • szkolenie wdrażające
 • pracę w zgranym zespole
 • CO SIĘ DLA NAS LICZY?

 • umiejętność pracy zespołowej
 • pierwsze doświadczenie w pracy przy maszynach / urządzeniach
 • punktualność
 • ZADANIA, JAKIE NA CIEBIE CZEKAJĄ TO :

  obsługa urządzeń do produkcji opakowań nawojowych - wywijaniem blach, wykrawaniem na prasie.

  Pracujemy w stałych godzinach, od 06 : 00 do 14 : 00.

  DODATKOWE INFORMACJE

  Zastawiasz się jak można dojechać do pracy?

  Zakład produkcyjny znajduje się w bliskiej odległości od przystanku autobusowego, który obsługuje linie : 77, 96, 522, C

  W razie pytań skontaktuj się z nami pod numerem 508 351 455 lub pod adresem : k.piatek ksservice.pl

  Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp.

  z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom.

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania.

  Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania.

  Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

  Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ"

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku