inżynier sieciowy
Randstad Polska Sp. z o.o.
Katowice. PL
4 d. temu
source : Just Join IT

Dla jednego z naszych kluczowych klientów poszukujemy osób z doświadczeniem w obszarze sieciowym, chcących rozwijać się w jednym z obszarów :

  • firewalls
  • global internet access
  • cloud connect external
  • Masz doświadczenie w zakresie infrastruktury IT?

    Chcesz dołączyć do międzynarodowego zespołu specjalistów i mieć szansę na rozwój, doskonalenie umiejętności i dzielenie się wiedzą?

    Nie czekaj, aplikuj już dziś!oferujemy

  • udział w międzynarodowych projektach
  • dostęp do najnowszych technologii
  • atrakcyjny pakiet benefitów
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę zdalną
  • darmowe lekcje języka angielskiego
  • przedszkole w budynku firmy
  • parking na rowery
  • zadania

  • i mplementacja / konfiguracja sieci
  • projektowanie sieci
  • utrzymanie sieci
  • oczekujemy

  • doświadczenia w zakresie sieci (poziom CCNP),
  • Doświadczenie / wiedzę na temat Load Balancer'ów ,
  • doświadczenia / wiedzy na temat firewalli,
  • doświadczenia w pisaniu skryptów u w jednym lub kilku z następujących języków : Python, Bash, PowerShell, JavaScript.
  • mile widziane doświadczenie z Tufin SecureApp
  • dobrej znajomości j. angielskiego
  • chęć rozwoju w obszarze sieciowym
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47