Java Backend Developer
ING Bank Śląski
Łódź, PL
4 d. temu
source : Just Join IT

Azure DevOps (nice to have)

Spark (nice to have)

Docker (nice to have)

Kafka (nice to have)

Cassandra (nice to have)

Java 8 (regular)

Częścią wspólną dla wszystkich projektów jest praca w naszej odmianie Agile czyli Way of Working, któremu modelowo najbliżej do Spotify.

Pracować będziesz w Squad-zie, czyli zespole od 6 do 12 osób, gdzie najczęstszy podział jest następujący :

  • ½ developerzy,
  • ¼ analitycy,
  • ¼ QA-owie.
  • Na ten moment prowadzimy kilka projektów, zaaplikuj a dowiesz się szczegółów : )

    Twój zakres obowiązków :

  • tworzenie oraz dbanie o jakość i czytelność kodu,
  • testy jednostkowe kodu,
  • dbanie o zachowanie standardów dotyczących np. security,
  • analiza i wyprowadzanie błędów,
  • wsparcie produkcyjne aplikacji,
  • wsparcie w automatyzacji instalacji.
  • Nasze wymagania :

  • znajomość wymaganych technologii,
  • angielski najchętniej na poziomie B2,
  • spójność z naszym podejściem do kodu,
  • nastawienie na ciągłą naukę.
  • Zgłoś tę pracę