Operator maszyn atrakcyjne warunki
Leasing Team
Zambrów, Podlaskie
6 d. temu
source : Lento.pl

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców.

Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych.

 • Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy. Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko : Operator maszyn Najważniejsze zadania : Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych;
 • Przezbrajanie / ustawianie maszyn (np. zgrzewarki, wytłaczarki); Usuwanie drobnych usterek; Utrzymywanie w czystości i porządku powierzonych maszyn oraz stanowisk pracy.

 • Oczekiwania : Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej; Dyspozycyjność, zaangażowanie i rzetelność;
 • Gotowość do pracy zmianowej. Oferta : Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez zakład produkcyjny; Stałe wynagrodzenie zasadnicze + premie;
 • Szkolenia techniczne, wdrażające do pracy. Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

  Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami. Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku