Operator komórki produkcyjnej/Оператор на производстве
EWC
Wrocław, Dolnośląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Operator komórki produkcyjnej miejsce pracy Wrocław Czas pracy 8 h Wynagrodzenie 2900 zł brutto / m-c + premia do 600 zł brutto Zmianowość 3 zmiany (6-

14, 14-22, 22-6) praca od poniedziałku do piątku Zakres obowiązków :

  • produkcja grzałek elektrycznych zgodnie z planem produkcyjnym w ramach zespołu
  • wykonywanie prób jakościowych
  • wypełnianie określonych rejestrów Wymagania :
  • umiejętność pracy w grupie
  • umiejętności manualne
  • zdolności komunikacyjne
  • sumienność i dokładność
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku Oferujemy :
  • umowa o pracę
  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premia
  • możliwość przejścia wraz z nabytym poziomem doświadczenia na kolejne poziomy wynagrodzenia Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, proszę dzwonić : tel.
  • 48 572 254 233 Оператор на производстве место работы Вроцлав Время работы 8 ч, Зарплата 2600 брутто зл / м + премия до 600 зл брутто график 3 смены (6-

    14, 14-22, 22-6) Понедельник-пятница Обязанности :

  • производство нагревателей согласно производственного плана
  • контроль качества
  • заполнение отчетной документации Требования :
  • умение работать в группе
  • мануальные способности
  • коммуникативные способности
  • исполнительность, добросовестность
  • готовность к работе в 3 смены
  • приветствуется опыт работы на аналогичной должности Мы предлагаем :
  • трудовой договор
  • стабильную занятость, полный рабочий день
  • зарплата и премии
  • возможность развития Если Вас заинтересовало наше предложение, подробности по телефону : тел : +48 737 472 890 (Viber, WhatsApp) тел.
  • 48 799 081 116 (Viber, WhatsApp)
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych