Telefoniczny doradca klienta
Iga Osiak Forteam
Kraków, małopolskie, Polska
5 d. temu
source : GoWork.pl

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy Pracowników na stanowisko Opiekuna Klienta sieci Play.
  • Praca polega na zdalnej obsłudze Klientów sieci Play : telefoniczna, mailowa.
  • Posiadamy dobrej klasy narzędzia, które ułatwiają i upraszczają pracę.
  • Praca w dogodnych godzinach, bez systemu zmianowego pewnie i wygodnie.
  • Od poniedziałku do czwartku pracujemy od 10 : 00 do 18 : 00.
  • W piątki szybciej zaczynamy weekend, pracujemy od 10 : 00 do 16 : 00
  • Pracujemy tylko od poniedziałku do piątku - weekendy mamy zawsze wolne.
  • Partnerskie podejście i nielimitowane przerwy w trakcie dnia pracy
  • Od Naszych Pracowników oczekujemy odpowiedzialnego i uczciwego podejścia do Klienta.
  • Dzięki stałym godzinom i wolnym weekendom, łatwo jest połączyć pracę z życiem prywatnym
  • Nasze wymagania

  • Szukamy Osób :
  • Posiadających dobrą dykcję i lubiących kontakt z ludźmi
  • Pewnych Siebie i odpowiedzialnych za powierzone obowiązki
  • Ambitnych i zaangażowanych w pracy
  • Posiadanie doświadczenia przy obsłudze Klienta będzie dodatkowym atutem.
  • To oferujemy

  • Oferujemy ciekawą pracę w firmie z doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku.
  • Dzięki jakości i rzetelności mamy satysfakcję i adekwatną wypłatę z pracy.
  • Proponujemy Partnerskie podejście i niesamowity klimat w pracy.
  • Dzięki profesjonalnym szkoleniom nawet Osoby bez doświadczenia szybko się odnajdą w pracy
  • Jasny i bardzo przejrzysty system finansowy pozwalający na wysokie zarobki.
  • System w którym czujemy naszą pracę w portfelu
  • Podstawa 2500 zł netto
  • Premie średnio 1500 zł 2500 zł netto
  • Na początek współpracy umowa zlecenie
  • Umowa ze wszystkimi składkami i płatny urlop zapisany w umowie zlecenie
  • Niesamowitą atmosferę w Pracy i genialny Zespół.
  • Ciekawą lokalizację biura, duża liczba połączeń komunikacyjnych.
  • O nas

    10 lat doświadczenia Firmy ForTeam daje stabilność i pespektywę rozwoju

    Ciekawa lokalizacja biura, duża liczba połączeń komunikacyjnych i dwa parkingi

    Praca pod szyldem znanej i cenionej marki Play posiadającej jedne z najlepszych produktów.