OPERATOR MASZYN - 14.80 Euro/h - 4 OSOBY
MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
Poznan, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606 / 1) Lider wśród Pracodawców na Dolnym Śląsku, dla swojego Klienta z Niemiec poszukuje Pracowników na stanowisko : OPERATOR MASZYN - 4 OSOBY - WYMAGANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO,ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE Kontrahent to znana marka z branży produkującej asortyment do biur i przemysłu.

Zakres prac obejmuje obsługę maszyny do produkcji areozoli. Na maszynie są tworzone spraye do znakowania. Puste puszki muszą być włożone do maszyny.

Te następnie jadą przez maszynę i na końcu biegu produkcyjnego są zabierane. Pracownik musi być w stanie taką maszynę ustawić i ewentualnie po przyuczeniu naprawić błędy.

Zapewnione przyuczenie w obsłudze maszyny produkcyjnej.Praca na 3 zmiany : wczesna zmiana : 06 : 00-14 : 00normalna zmiana : 07 : 00-16 : 00późna zmiana : 14 : 00-22 : 00Wymagania : - doświadczenie na produkcji oraz obsłudze maszyn - Kontrahent zapewnia przyuczenie jednak doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych jest wymagane,- znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikacje, Wybranemu Kandydatowi oferujemy : -Stawkę 14,80 Euro / h -Polską Umowę o Pracę umowa zawierana bezpośrednio z Nami w języku polskim.

Obowiązuje polski Kodeks Pracy. To MR JOB zajmuje się całym rozliczeniem kadrowo-płacowym.-DŁUGOFALOWY KONTRAKT ponad 10 lat na rynku niemieckim, wiele zleceń, umożliwia zapewnienie długiej współpracy, -BEZPŁATNE zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy cały koszt pokrywa MR JOB,-Dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem,-Możliwość otrzymania zaliczki,-Dodatkowo płatne nadgodziny 25-100%,-Klarowne i legalne warunki zatrudnienia ,-Opiekę ze strony Naszego Biura posiadamy dedykowany Dział Opieki Pracowniczej, który pomaga z wszelkimi sprawami, -Świadczenia Kindergeld ubezpieczenia odprowadzane są w Polsce, natomiast podatki w Niemczech z racji świadczenia pracy na rynku niemieckim.

W związku z czym świadczenia rodzinne Kindergeld jak najbardziej należą się naszym Pracownikom.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku