Kierowca-dostawca
Apex-Elzar Sp. z o.o.
Włocławek, Kujawsko-pomorskie
‎15 godz. temu
source : Lento.pl

APEX-ELZAR to firma specjalizująca się w zakresie : automatyki przemysłowej, remontów silników elektrycznych, instalacji elektrycznych, remontów transformatorów energetycznych, klimatyzacji i wentylacji, systemów Ex, badań i pomiarów.

Jesteśmy doświadczonym i odpowiedzialnym partnerem. Naszą działalność prowadzimy na terenie Polski. W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie i współpracujemy z międzynarodowymi dostawcami urządzeń, co zapewnia osiąganie dużej niezawodności naszych wdrożeń.

Stworzyliśmy dynamiczne i przyjazne środowisko, w którym łatwo jest wyrazić swój potencjał i przyczynić się do wspólnego sukcesu.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko : Kierowca - dostawca Miejsce pracy : Włocławek Ogólny zakres obowiązków : - obsługa klientów firmy w zakresie dostaw wody mineralnej, - obsługa bieżących zapotrzebowań i zamówień dla firmy.

Wymagania : - wykształcenie zasadnicze lub średnie , - prawo jazdy kat. B, - sumienność i dobra organizacja pracy, - mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych, - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy : - stabilne warunki zatrudnienia, - możliwość zdobywania nowych doświadczeń i rozwoju zawodowego, - pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multisport), - pracę od poniedziałku do piątku.

Zainteresowanych informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. W ofercie prosimy umieścić klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez APEX-ELZAR Sp.

z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku