Analityk/Konsultant Branży Ubezpieczeniowej (CN)
Accenture
Warsaw, Poland
1 d. temu

Accenture jest globalną firmą, świadczącą profesjonalne usługi w zakresie technologii cyfrowych, chmury obliczeniowej i bezpieczeństwa.

Dzięki szerokiemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy naszych ekspertów z ponad 40 branż oferujemy usługi w obszarach : Strategy & Consulting, Interactive, Technology i Operations przy wykorzystaniu największej na świecie sieci centrów zaawansowanych technologii i inteligentnych operacji.

Zatrudniamy 674,000 pracowników, którzy w codziennej pracy wykorzystują potencjał nowych technologii i ludzkiej kreatywności, świadcząc usługi dla Klientów w ponad 120 krajach.

Accenture wykorzystuje innowacje do tworzenia wartości i wspólnego sukcesu dla klientów, partnerów i społeczności. W Polsce biura Accenture mieszczą się w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu oraz Katowicach.

Pracuje w nich ponad 8 600 pracowników. Odwiedź nasz profil i dowiedz się więcej.

Capability Network jest międzynarodową praktyką działającą w obszarze strategii i konsultingu, skupiającą międzynarodowych i międzykulturowych profesjonalistów pracujących w istotnych lokalizacjach na całym świecie.

Specjaliści ds. Management Consulting projektują i wdrażają zmiany łączące strategię, technologię i ludzi, umożliwiając udoskonalenie modelu i procesów, i tworząc w ten sposób wartość dla globalnych klientów.

Nasze biura znajdują się w Warszawie , Krakowie , Wrocławiu i Łodzi . Twój wpływ będzie naprawdę globalny, ponieważ wykorzystasz niezrównaną sieć ludzi, wiedzy, narzędzi i technologii oraz będziesz współpracować z jednymi z najlepszych ekspertów na rynku.

Co oferujemy?

 • Podejmowanie globalnych wyzwań branży ubezpieczeniowej.
 • Buduj relacje z międzynarodowymi zespołami ubezpieczeniowymi Accenture. Zarządzaj wymagającymi projektami globalnymi. Bądź częścią zespołu odpowiadającego na najnowsze trendy i budującego innowacyjne rozwiązania dla rynku ubezpieczeń.

 • Wykorzystanie umiejętności analitycznych
 • Wykorzystaj swój potencjał, aby budować i wdrażać innowacyjne rozwiązania w obszarze strategii, procesów, systemów i organizacji.

  Bądź w pełni analityczny - używając odpowiednich umiejętności do wyjaśniania złożonych problemów i wyciągania celnych wniosków z dostępnych danych.

 • Współpraca z liderami rynku
 • Bądź częścią międzynarodowych zespołów, w którym angielski jest wspólnym językiem. Pracuj z najlepszymi i najbystrzejszymi umysłami w branży.

 • Myślenie i działanie globalne
 • Czy lubisz podróżować i pracować z prestiżowymi klientami? Chciałbyś uczestniczyć w wielkich projektach, które przeobrażają rynek ubezpieczeń?

  Bilet do świata Accenture czeka na Ciebie.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku