Account Manager
Z Management
Opole, Opolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Pasjonujesz się grami i marzysz o rozpoczęciu kariery w GameDevie? Nie boisz się wyzwań i chcesz rozwinąć skrzydła w firmie o międzynarodowej renomie?

Dołącz do #TeamWazdan i twórz z nami gry, które podbijają świat! Poszukujemy osoby na stanowisku : Account Manager Miejsce pracy : Opole Jako doradca będzie odpowiedzialny za : - Sprzedaż nowoczesnych rozwiązań obecnym i przyszłym klientom (branża gamingowa) - Współtworzenie strategii działań sprzedażowych, promocyjnych i ich realizacja - Aktywne pozyskiwanie klientów, bieżąca obsługa oraz badanie ich potrzeb - Uczestnictwo w spotkaniach, konferencjach i negocjacjach handlowych w tym wyjazdy na targi - Bycie ambasadorem marki Dołącz do nas, jeśli : - Posiadasz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego i / lub języka hiszpańskiego w mowie i piśmie - Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji przychodzi Ci z łatwością - Jesteś nastawiony na sukces i zdeterminowany by osiągnąć swój cel - Masz doświadczenie w sprzedaży i lubisz negocjacje - Jesteś samodzielny i skuteczny, choć praca zespołowa nie jest Ci obca - Będziesz dyspozycyjny i elastyczny dla swoich klientów - Jesteś biegły w obsłudze pakietu MS Office, znasz i rozumiesz Internet Co oferujemy?

 • Pracę w zespole silnie zorientowanym na rozwój i współpracę - Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów firmowych na całym świecie - Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności - Szansa na znaczący rozwój kompetencji i szybkie efekty swojej pracy - Elastyczne godziny pracy i biuro w centrum Opola Aktualne CV oraz wymagania finansowe prosimy przesłać na adres Nie uwzględniamy niekompletnych aplikacji Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
 • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Z MANAGEMENT Sp.

  z o.o. dla celów rekrutacji na potrzeby spółki. Podane dane mogą zostać przekazane dla realizacji wskazanych celów wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie zawartych przez spółkę umów.

  Podanie przez użytkowników danych osobowych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku