Młodsza Księgowa – Pełna Księgowość
SMART-HR
Tychy
5 d. temu
source : recrute

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta dynamicznie rozwijającego się biura rachunkowego, mającego stabilną pozycję rynkową, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko : Młodsza Księgowa.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

  • Przygotowywanie faktur do księgowania i wprowadzanie ich do systemu,
  • Weryfikację zaległych płatności w systemie,
  • Księgowanie oraz sprawdzanie poprawności dokumentów księgowych,
  • Wyjaśnianie ewentualnych niezgodności,
  • Udział w przygotowywaniu sprawozdań miesięcznych i rocznych.
  • Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w biurze rachunkowym
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Znajomości zagadnień z zakresu finansowego lub księgowości,
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office, szczególnie Ms Excel,
  • Dokładność i skrupulatność przy wykonywaniu obowiązków,
  • Duża motywacja i chęć do nauki,
  • Samodzielność, zaangażowanie, zorganizowanie.
  • Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia i niezbędne narzędzia pracy,
  • Stabilną pracę w renomowanej firmie,
  • Odpowiednie wdrożenie do pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych