Recepcjonistka / Recepcjonista
Securitas Polska Sp. z o. o.
Sękocin Nowy, mazowieckie, Polska
8 d. temu
source : Praca

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Obecnie do zespołu w Sękocinie Nowym poszukujemy osób na stanowisko :

Obowiązki :

  • bieżąca organizacja i koordynacja pracy recepcji,
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą,- nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
  • opieka nad gośćmi firmy, również zagranicznymi,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
  • Oczekujemy :

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • dyspozycyjności,
  • komunikatywności,
  • znajomości obsługi komputera.
  • Mile widziane :

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • status studenta.
  • Oferujemy :

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • pracę w godzinach 8 - 16 - od poniedziałku do piątku,
  • profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dużej międzynarodowej firmie,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.
  • Step 2
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych