Operator wózka widłowego (Ludwigsfelde, 14974)
TimePartner Personalmanagement GmbH
Gorzów Wielkopolski, Lubuskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Grupa TimePartner należy do najlepszych i największych niemieckich dostawców usług personalnych. Jako specjaliści w dziedzinie rekrutacji wspomagamy klientów z branż takich jak : przemysł, logistyka, rzemiosło, administracja, finanse, telekomunikacja oraz medycyna.

Nasza agencja oferuje pracownikom godne zaufania rozwiązania personalne m.in. pracę tymczasową, pośrednictwo pracy. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko : OPERATOR WóZKA WIDŁOWEGO.

Miejsce pracy : Ludwigsfelde, 14974 (95 km od Słubic). Liczba wolnych miejsc pracy : 2. Zadania : magazynowanie towarów zgrupowanych na paletach.

Wymagania : - uprawnienia na wózek widłowy, - minimum 3-miesięczne doświadczenie zawodowe, - podstawowa znajomość języka niemieckiego, -

prawo jazdy i własny samochód w celu dojazdów do pracy, - gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym. Oferujemy : - atrakcyjne wynagrodzenie za pracę, -

nieopodatkowany dodatek do dojazdów, - natychmiastowe zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, - pracę od poniedziałku do piątku, -

opiekę polskojęzycznego dysponenta, - możliwość utworzenia grupy na wspólne dojazdy. W razie zainteresowania ofertą pracy, prosimy o przesłanie życiorysu za pomocą formularza kontaktowego.

Jesteśmy również do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu : 0049 335 869 455 70. TimePartner - to świetny wybór! TimePartner - Your best partner.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku