Kuchenkowa, wydawanie posiłków z orzeczeniem w Juraszu
Naprzód
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Grupa Kapitałowa Naprzód działającą na terenie Szpitala Uniwersyteckiego imienia Antoniego Jurasza w Bydgoszczy poszukuje pracowników na kuchenkowa z orzeczeniem o niepełnosprawności Poszukujemy pracowników dyspozycyjnych do pracy od zaraz.

Oferujemy : - pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę - wynagrodzenie w terminie - możliwość zdobycia doświadczenia - szkolenie na stanowisku - pracę w miłej atmosferze.

i przyjaznym zespole - możliwość dodatkowego dorobienia - dofinansowanie do leków, sprzętu rehabilitacyjnego czy kursów i szkoleń - dofinansowane wczasy rehabilitacyjno-wypoczynkowe w górach lub nad morzem.

Zakres zadań : - wydawanie posiłków - dbanie o czystość w kuchni przy oddziałowej - dbanie o higienę w miejscu pracy Wymagania : -pozytywne nastawienie -chęć do pracy - książeczka sanitarno-epidemiologiczna Nie boisz się wyzwań?

Chcesz pracować? Zadzwoń a odpowiem na wszystkie twoje pytania i rozwieje wątpliwości.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku