Mechanik struktur lotniczych - wysokie zarobki! - Hamburg, Niemcy
Sedulus Sp. z o.o.
Warsaw, Poland
2 d. temu
source : europa.jobs

Opis stanowiska oPrace ślusarskie obejmujące m. in. wycinanie, formowanie, pasowanie, obróbka narzędziami ręcznymi, obróbka termiczna oNaprawa komponentów oOcena uszkodzeń struktury oNaprawa, wymiana i modyfikacja struktur metalowych i kompozytowych oPoświadczanie wykonanej obsługi na zgodność z wymaganiami organów nadzoru oPrzestrzeganie najwyższych standardów w zakresie bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska Wymagania stanowiska oWykształcenie min.

zasadnicze zawodowe, preferowane techniczne (mechanik, ślusarz, technik itp.) oDoświadczenie w pracy na stanowisku ślusarza / mechanika lotniczego mile widziane oUmiejętność korzystania z narzędzi ślusarskich oZnajomość obróbki materiałów : stal nierdzewna, tytan, aluminium oUmiejętność napraw struktury statków powietrznych przy wykorzystaniu różnych metod oZnajomość standardów obsługowych oDobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego oUmiejętność obsługi komputeraOferujemy : Oferujemy oUmowa zbiorowa z IG Metall oEkscytujące i ciekawe miejsce prace oPerspektywy na przyszłość w jednej z kluczowych gałęzi przemysłu w Niemczech oWysokie standardy firmowe oProjekty trwające nawet do 36 miesięcy oBardzo atrakcyjne wynagrodzenie od 3205 € brutto miesięcznie oUmowa z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach oBezpłatne ubranie robocze oPomoc przy znalezieniu zakwaterowania i relokacji

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku