Pracownik ds opracowywania ładunków i przesyłek/ orzeczenie
Agencja Zatrudnienia Fundacja Aktywizacja
Białe Błota, Kujawsko-pomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Ogłoszenie opublikowane w ramach Programu Praca-Integracja finansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Agencja Zatrudnienia Fundacja Aktywizacja aktualnie prowadzi : Projekt aktywizacji zawodowej na terenie 3 województw (kujawsko-pomorskie, pomorskie oraz zachodniopomorskie), który ma skutkować podjęciem pracy przez osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.

Wiele możliwych stanowisk oraz zagwarantowane dodatki motywacyjne, dojazdowe a także wiele innych usprawnień. Stanowisko : Pracownik ds opracowywania ładunków i przesyłek Do zadań pracownika będzie należeć : - sortowanie przesyłek, paczek wg regionów i wprowadzanie ich do systemu informatycznego - załadunek i rozładunek ładunków Od kandydatów oczekujemy : -rzetelności i odpowiedzialności, -dokładności i sumienności, -gotowości do pracy w systemie zmianowym.

W zamian oferujemy : -umowę o pracę na czas określony, -możliwość rozwoju zawodowego, -pakiet świadczeń socjalnych, -możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych i pakietu -medycznego na atrakcyjnych warunkach, -pracę w dużej, renomowanej, rozwijającej się firmie.

Do CV prosimy o załączenie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji niezbędnych czynności związanych z rekrutacją (zgodnie z art.

7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE zwanego dalej RODO).

Jednocześnie oświadczam, iż wyrażam zgodę na udostępnienie danych dot. mojej niepełnosprawności, a także zgadzam się na ich przetwarzanie godnie z treścią art. 9 ust. 2 lit. a) RODO.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku