Poszukuję ambitnych i komunikatywnych
Phinance S.A.
Łódź, Łódzkie
4 d. temu
source : Lento.pl

Firma planowania finansowego poszukuje ambitnych i komunikatywnych osób do współpracy na stanowisku doradcy finansowego. Jest to zawód bardzo przyszłościowy i innowacyjny.

Szanse oraz możliwości jakie dajemy ludziom pozwalają na połączenie czerpania przyjemności z życia z możliwością zarabiania pieniędzy.

Oferujemy - elastyczne godziny pracy - innowacyjną ścieżkę kariery - wsparcie kadry menedżerskiej - finansowane szkolenia stacjonarne oraz wyjazdowe -

możliwość decydowania o wysokości własnych zarobków - niesamowitą atmosferę pracy Wymagania - komunikatywność - zaradność -

otwartość na nowe projekty - umiejętność realizowania celu samodzielnie wyznaczonego - wykształcenie średnie - niekaralność Zainteresowanych proszę o przesłanie CV.

Proszę o załączenie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz.

U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)."

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku