Operator maszyn pakowacz
Visscher-Caravelle
Grudziądz, Kujawsko-pomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Visscher-Caravelle Automotive Group jest międzynarodową firmą o globalnym zasięgu produkującą maty samochodowe. Nasze zakłady produkcyjne znajdują się w Polsce, Australii, Meksyku, Chinach i Malezji a biura sprzedaży w Holandii, Australii, Wielkiej Brytanii, Francji, Stanach Zjednoczonych i Chinach.

Główny zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Grudziądzu. Wyroby z tego zakładu trafiają do niemal wszystkich najważniejszych producentów samochodów na świecie.

Racjonalizatorskie rozwiązania w obszarze organizacji pracy i nowoczesne systemy wspomagające zarządzanie pozwalają na ciągłe umacnianie wiodącej pozycji naszej Firmy na rynku.

Multidyscyplinarny charakter naszej pracy, międzynarodowe zespoły projektowe oraz kompleksowe zadania stwarzają idealne warunki do rozwoju kariery.

Operator maszyn pakowacz. Profil Kandydata : zaangażowany, chętny do nauki , samodzielny. Wymagania : chęć do pracy, umiejętność organizacji czasu pracy Zadania : nabijanie oczek oraz mocowań do mat samochodowych, czyszczenie oraz składanie mat samochodowych.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku