PRACA Opieka Osób Starszych Niemieckie Domy Opieki
Rekrutacja-Kozow
Katowice, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

PRACA DLA OPIEKUNEK OSÓB STARSZYCH - NIEMIECKI PRACODAWCA NIEMIECKIE DOMY SENIORA - NIEMIECKIE DOMY OPIEKI - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ.

PRACODAWCA OPŁACA ZAKWATEROWANIE. Poszukujemy PFLEGE do Niemieckich Domów Opieki - ALTENHEIM. ZATRUDNIENIE od 02.11.2020 , 09.

11.2020 i w kolejnych tygodniach. Miejsce Pracy Landy : Baden- Wurttemberg , Bawaria, Hessen. PRACODAWCA : NIEMIECKA AGENCJA PRACY.

ZATRUDNIENIE NA NIEMIECKA UMOWE O PRACE. PRACA W SYSTEMIE 3 ZMIANOWYM. DODATEK ZA PRACE NA 2 i 3 ZMIANE i w DNI SWIĄTECZNE 25% 50% 100% STAWKA : 14.

50 euro brutto / godz. dla Opiekunow bez Certyfikatu lub Dyplomu Opiekuna Osób Starszych. DIETA : od 8,00 do 15,00 euro netto za kazdy przepracowany Dzień.

STAWKA : 15,50 euro brutto / godz. dla Opiekunów z Certyfikatem lub Dyplomem Opiekuna Osób Starszych (akceptowany tylko niemiecki Ausbildung ).

DIETA : od 8,00 do 15,00 euro netto za kazdy przepracowany Dzień. WYNAGRODZENIE : Gwarantowane od 1800 EURO netto / m-c za przepracowane Zapewnione w Umowie Pracy 151,67 godzin / m-c.

Mozliwość Pracy w Nadgodzinach do 190 godzin / m-c. Pracownicy dojezdzający własnym Samochodem do Pracy otrzymują zwrot kosztow dojazdow do Pracy tzw.

kilometrowke od 1 km 0,30 euro cent. Koszty Podrózy z Polski do Niemiec opłaca Pracodawca. ZAKWATEROWANIE ORGANIZUJE I OPŁACA PRACODAWCA.

Dla Kazdego Pracownika Pokój jednoosobowy. Od pierwszego Dnia Pracy odprowadzane Składki Emerytalno-Rentowe. ZADANIA : KOMPLEKSOWA OPIEKA OSOBY STARSZEJ.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE : Doswiadczenie w Opiece min. 1 rok . Znajomość niemieckiego komunikatywnie w rozmowie. WARUNEK : Zatrudniamy Pracowników do 58 lat.

APLIKACJE CV w jez. niemieckim lub polskim.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku