Diagnosta samochodowy
"KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Świnoujście, zachodniopomorskie
4 d. temu

Warunki pracy i płacy

Miejsce pracy : Zobacz na mapie KARSIBORSKA 33a, 72-600 Świnoujście, powiat : m. Świnoujście, woj : zachodniopomorskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków : Wykonywanie badań technicznych pojazdów w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów Rodzaj umowy : Umowa o pracę na okres próbny Praca tymczasowa oferowana przez agencję : NIE Wymiar etatu : 1 Zmianowość : jedna zmiana Liczba godzin pracy w tygodniu : 40 Liczba godzin pracy w miesiącu : 160 Data rozpoczęcia : 01.

02.2020 Wynagrodzenie brutto : od 5 000 PLN Po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony. System wynagradzania : Czasowy ze stawką miesięczną Zawód : diagnosta uprawniony do wykonywania badań technicznych pojazdów Typ propozycji : Zapewnienie wyżywienia : NIE Zapewnienie zakwaterowania : NIE Zatrudnienie od zaraz : NIE Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski : NIE Wymagania Wymagania konieczne Wykształcenie :

 • średnie ogólnokształcące
 • Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia :

 • uprawnienie diagnosty
 • Staż pracy ogółem : Inne wymagania : Dane pracodawcy Pracodawca : "KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Krótki

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku