operator obrabiarek-->długofalowa współpraca
Randstad Polska
Bielsko-Biała, Polska
6 d. temu

Szukasz możliwości pracy na dłużej w oparciu o umowę o pracę? Posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji? Interesuje Cię praca w dużej firmie z branży automotive?

Czeka na Ciebie świetna oferta pracy u naszego renomowanego Klienta z siedzibą w Bielsku-Białej (Wapienica)!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z perspektywą przejęcia i zatrudnienia stałego po okresie 6 miesięcy
  • 3600 zł brutto + bogaty pakiet premii (540 zł brutto premii za system IV-brygadowy, do 350 zł brutto premii produkcyjnej, 100 - 150 zł brutto premii obecnościowej)
  • dodatkowe premie wakacyjne i świąteczne
  • stołówka i parking na terenie zakładu
  • praca w miłej atmosferze w nowoczesnym środowisku
  • program bonusowy Randstad Plus (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy i tańsze bilety do kina)
  • pracę po 8h dziennie w systemie 4-brygadowym
  • zadania

  • obsługa maszyn (maszyny montażowe, kontrolne i szlifierki)
  • kontrola jakości (suwmiarka, passametr, zegary pomiarowe)
  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • oczekujemy

  • min. 3-miesięcznego doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowym
  • motywacji do pracy i chęci podjęcia pracy na dłuższy okres
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47