Pracownik ds. Rozwiązywania Reklamacji
Hays Office
Katowice, Śląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Pracownik ds. Rozwiązywania Reklamacji Katowice NR REF. : 1127831Dla naszego klienta, lidera w branży towarów konsumpcyjnych z siedzibą w centrum Katowic, poszukujemy osoby na stanowisko Price Claims Specialist, która będzie gotowa podjąć pracę "od zaraz" na okres 5 miesięcy.

Opis stanowiska : - Rozwiązywanie reklamacji i zwrotów. - Wspieranie procesów Order to Cash. - Obsługa klienta w systemie wewnętrznym.

  • Utrzymywanie kontaktu z działami wewnętrznymi firmy oraz magazynami w celu optymalizacji procesów.Wymagania : - Znajomość języka angielskiego (B1 / B2).
  • Mile widziana znajomość dodatkowe języka : niemiecki lub hiszpański. - Doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta. - Średniozaawansowana znajomość Excela.
  • Dyspozycyjność do pracy na pełny etat od pn do pt.Oferujemy : - Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku.
  • Umowę o pracę tymczasową z opcją dalszej współpracy. - Pracę w przyjaznym, dynamicznym środowisku. Co powinieneś zrobić?
  • Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych