Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Klub Młodego Odkrywcy
Szczecin, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

Zatrudnimy osoby, które mają doświadczenie i kwalifikacje do pracy z dziećmi.Oferujemy pozycję nauczyciela w przedszkolu Klub Młodego Odkrywcy, Blanchardstown, Dublin 15Uwaga! Jeżeli uzyskałeś / uzyskałaś kwalifikacje w Polsce z takich kierunków jak wychowanie wczesnoszkolne i przedszkolne lub jesteś w trakcie uzyskiwania kwalifikacji w Polsce (licencjat, magister, kurs opiekuna w żłobku) lub w Irlandii (FETAC 5,6) napisz do nas, a pomożemy Ci ustalić czy możesz pracować w przedszkolu w Irlandii.

Kandydat powinien : - posiadać odpowiednie uprawnienia do pracy w przedszkolu- posiadać doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- umiejętnie zarządzać ludźmi oraz odnajdywać się w trudnych sytuacjach- rozumieć na czym polega praca w przedszkolu jako instytucji- mieć podstawową wiedzę na temat programów edukacyjnych w Irlandii- posiadać umiejętność posługiwania się językiem angielskim w stopniu podstawowym

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku