Ochrona obiektów biurowych 24/48 lub 12 - Warszawa
SIMPLY SERVICE
Warszawa, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

Dla dużej firmy ochrony poszukujemy : OSÓB CHĘTNYCH DO OCHRONY OBIEKTÓW BIUROWYCH MIEJSCE- WARSZAWA SYSTEM 24 / 48 lub 12 STAWKA 17 ZŁ BRUTTO UMOWA ZLECENIE Będziesz odpowiedzialny za : Wykonywanie czynności związanych z ochroną osób i mienia Obsługę CCTV Obsługę systemu BMS Współpracę z kolegami i koleżankami Od potencjalnych kandydatów oczekujemy : Niekaralności Chęci do ochrony Mile widziane osoby z doświadczeniem w ochronie oraz znajomością obsługi komputera ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ OSOBY Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerami telefonów 885-818-808 , 603-150-711 , 603-150-674 .

Zapraszamy również do naszego biura. Biuro znajduje się w Centrum - przystanek "KINO FEMINA" ul. Al. Solidarności 117, pokój 412- czwarte piętro.

wejście od Ul. Al. Jana Pawła II od strony Mc Donald's. Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Simply Service sp.

z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-140) przy al. Solidarności 117. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych : iod(małpa)simplyservice.

pl. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.

Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Simply Service -wpis do rejestru agencji zatrudnienia 10706

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku