GŁÓWNY KSIĘGOWY
Górnicza Fabryka narzędzi Sp. z o.o. w Radzyniu Podlaskim
Radzyń Podlaski, Lubelskie
1 d. temu
source : Lento.pl

GFN Sp. z o.o. to Firma o ponad 116-letniej tradycji.Główny kierunek działania to produkcja wyrobów metalowych dla kolejnictwa, górnictwa, rolnictwa, budownictwa.

Zakres obowiązków - prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi standardami i przepisami prawnymi, - poprawne i terminowe sporządzanie sprawozdań finansowych i deklaracji VAT,CIT,PIT, sprawozdań dla celów statystycznych GUS, raportów i bieżących analiz na potrzeby analityczne oraz dla instytucji zewnętrznych, - nadzór nad obsługą kadrową i płacową zgodnie z wymogami prawa (ZUS, US) - weryfikacja dokumentów pod względem merytorycznym, formalnym i rachunkowym, współpraca z innymi działami w zakresie merytorycznego wsparcia w obszarze księgowo-podatkowym - odpowiedzialność za politykę rachunkowości, -nadzór nad inwentaryzacją i gospodarką magazynową.

Od kandydata oczekujemy : -wykształcenie wyższe - znajomość Polskich i Międzynarodowych Standardów Rachunkowości - znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości oraz umiejętność praktycznego ich stosowania .

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku