QA Engineer
ING
śląskie
3 d. temu

Rodzaj współpracy : umowa o pracę.

Twoje zadania :

  • projektowanie i rozwój testów automatycznych aplikacji zgodnie z obowiązującymi standardami, uwzględniając aspekty technologiczne, wydajnościowe i bezpieczeństwa,
  • prowadzenie testów funkcjonalnych oraz projektowanie przypadków testowych,
  • analiza błędów aplikacji,
  • współpraca z jednostkami biznesowymi przy określeniu wymagań biznesowych dla aplikacji.
  • Nasze oczekiwania :

  • doświadczenie w projektowaniu / wdrażaniu systemów informatycznych (na stanowisku analityk, tester)
  • znajomość jednego z języków programowania Java; C#, Python,
  • znajomość języka zapytań SQL
  • znajomość narzędzi i praktyk automatyzacji testów np. : Selenium WebDriver,BDD JBehave,JUnit,wzorców projektowe dla testów,Swagger,REST API,JSON.
  • umiejętność projektowania i implementowania efektywnej strategii testów automatycznych (piramida testów testy jednostkowe, integracyjne, testy modułów, testy automatyczne UI),
  • znajomość zasad testowania oprogramowania,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole, skrupulatności, samodzielności.
  • Mile widziane, jak znasz się na :

  • środowiskach CI (np. Jenkins, GIT, Artifactory),
  • pracy w Agile (głównie w Scrum).
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych