pracownik produkcji
Randstad
Kraków, Małopolskie
6 d. temu

job description

Szukasz stabilnego zatrudnienia i cenisz sobie prace w przyjaznej atmosferze? Mamy coś odpowiedniego dla Ciebie. Dla jednego z naszych klientów z branży poligraficznej, poszukujemy osób na stanowisko : pracownik produkcji (mile widziane osoby z okolic Modlniczki, Modlnicy, Bronowic, Balic, Brzezie, Zabierzów, Zielonki)

oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 17 zł brutto za godzinę pracy
  • pracę jednozmianową od 6-14 w dniach pon-pt
  • pracę w nowoczesnej firmie, która zapewnia wsparcie osobom mniej doświadczonym na stanowisku
  • przyjazne miejsce pracy
  • możliwość rozwoju wewnątrz organizacji
  • legalne zatrudnienie, opłacamy składki ZUS, gwarantujemy urlop i świadczenia
  • prywatną opiekę medyczną
  • zadania

  • przygotowywanie materiałów poligraficznych do wysyłki (czyszczenie, przycinanie, laminowanie, pakowanie)
  • segregowanie zamówień
  • raportowanie zamówień w systemie komputerowym
  • pomoc operatorowi maszyn
  • składanie lub skręcanie małych konstrukcji (obramowania lub opakowania)
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • oczekujemy

  • zdolności manualnych
  • zaangażowania i chęci do pracy
  • podstawowej obsługi komputera
  • doświadczenie w obsłudze urządzeń elektrotechnicznych będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane doświadczenie przy pracy na produkcji / magazynie
  • mile widziane posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych