Stolarz - Montażysta Mebli
Blow Meble
Ożarów Mazowiecki, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą branży wyposażenia wnętrz. Produkujemy meble i zabudowy meblowe. Aktulanie do pracy w zakładzie produkcyjnym w Ożarowie Mazowieckim (obok stacji PKP Ożarów Mazowiecki).

poszukujemy : 1) Stolarza i Montażysty z doświadczeniem. Obowiązki Stolarz Montażysta : montaż mebli u klienta Kwalifikacje : - doświadczenie przy montażu mebli nietypowych - doświadczenie w pracy z okuciami firmy Blum Dyspozycyjność będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy : - Godne warunki zatrudnienia - Możliwość pobrania Zaliczki na poczet wypłaty raz na tydzień - Ubrania robocze i środki ochrony osobistej - pracę w dobrej atmosferze w świetnym zespole.

2) Szlifierza z doświadczeniem przy produkcji frontów meblowych. Wymagane Kwalifikacje : Praktyczne doświadczenie na stanowisku szlifierz / pomocnik lakiernika Oferta firmy : - dobre warunki zatrudnienia - motywujący system wynagrodzenia i premiowania, w zależności od zaangażowania pracownika - realna możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji - po odbyciu praktyki możemy skierować Cię na Państwowy Egzamin Czeladniczy lub Mistrzowski - Zakład prowadzi Mistrz Lakiernictwa - pracę w dobrej atmosferze z najlepszymi fachowcami z branży - atrakcyjne perspektywy finansowe dla najlepszych pracowników.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku