Asystent Administracji Międzynarodowej z niemieckim
CEE Experts by L.M. International Group
Warszawa, PL
5 d. temu
source : FACHPRACA

CEE Experts Sp. z o.o.

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych. Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Dla naszych klientów, dużych, międzynarodowych firm z branży BPO / SSC poszukujemy kandydatów gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w obszarach

Administracji międzynarodowej / Księgowości / Obsługi klienta / Social Media lub Logistyki.

Zadania :

  • Współpraca z działami międzynarodowymi,
  • Codzienne zarządzanie danymi w języku obcym,
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu komputerowego,
  • Sporządzanie raportów dziennych i tygodniowych,
  • Drobne tłumaczenia na potrzeby działu
  • Wymagania :

  • Biegły niemiecki i komunikatywny angielski,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • Otwartość na nowe wyzwania,
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętności społeczne,
  • Dokładność w wykonywaniu poleconych zadań.
  • Nasz klient oferuje :

  • Codzienny kontakt z językami obcymi,
  • Umowa o pracę i pakiet benefitów w tym karta sportowa i prywatna opieka medyczna,
  • Jasna ścieżka kariery;
  • Zgłoś tę pracę