Kontroler jakości betonu
TERMAT Sp. z o.o.
Środa Śląska, dolnośląskie, Polska
4 d. temu
source : Praca

Termat Sp. z o. o. jest liderem na rynku produkcji i sprzedaży stropów typu Teriva i Filigran oraz prefabrykatów żelbetowych.

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem TERMAT poszukujemy kandydatów / -ek

na stanowisko : Zadania :

Zadania :

  • Budowanie świadomości oraz nadzór nad przestrzeganiem zasad kontroli jakości
  • Wykonywanie, nadzorowanie, realizowanie instrukcji : procesowych, jakościowych, wewnątrzzakładowych
  • Koordynowanie właściwego przepływu informacji dotyczących zaistniałych problemów jakościowych
  • Kontrola procedur magazynowych
  • Odbiór wyrobów gotowych i utrzymanie porządku na magazynach
  • Kontrola jakości : komponentów produkcyjnych, półproduktów, materiałów produkcyjnych oraz wyrobów gotowych (ocena wizualna, wykonywanie pomiarów)
  • Wstrzymywanie i rejestrowanie produktów z wadami jakościowymi, tworzenie raportów i analiza przyczyn niezgodności
  • Merytoryczna obsługa reklamacji
  • Kompletowanie dokumentacji : certyfikaty, świadectwa jakości
  • Współtworzenie polityki jakościowej firmy
  • Wykonywanie badań laboratoryjnych betonu
  • Oczekiwania :

  • Minimum średnie wykształcenie (preferowane budowlane)
  • Wiedza techniczna z zakresu prefabrykacji elementów budowlanych
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziana znajomość zasad zbrojenia betonu
  • Znajomość komputera (Pakiet MS Office EXCEL)
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem otwierającym duże możliwości rozwoju
  • Mile widziani studenci studiów zaocznych
  • Oferujemy :

  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przejrzysty i atrakcyjny system wynagrodzeń, który doceni Twoje zaangażowanie i wyniki pracy
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Praca z ludźmi nastawionymi na rozwój i współpracę
  • Możliwość podjęcia współpracy w oparciu o B2B
  • Zgłoś tę pracę