Lektor j.angielskiego, j.niemieckiego
MooseCJO
Tarnów, Małopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

JEŚLI -Świetnie znasz język angielski lub niemiecki -masz doświadczenie w nauczaniu -zależy Ci na postępach Twoich uczniów -pozytywnie patrzysz na świat DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU! CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

 • w przeciwieństwie do wielu szkół opłacamy naszym nauczycielom składki na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne -przejrzystą umowę i terminowe wypłacanie wynagrodzeń -pracę w wybranym przez siebie rejonie miasta -elastyczny czas pracy, który można pogodzić ze studiami lub inną pracą -stałą liczbę godzin w każdym miesiącu stałe wynagrodzenie wsparcie metodyczne Aplikacje prosimy przesyłać na adres : Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.
 • Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. W CV prosimy o zawarcie poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

  08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku